Obserwatorzy

środa, 7 listopada 2012

Biżuteria, część IDobry wieczór Wszystkim :) Mamy środek tygodnia, za parę dni upragniony weekend :)
Byłam nie dawno u mojej koleżanki, która zaraziła mnie ciekawym pomysłem. Otóż... wpadła na pomysł, że wyrobi sobie ładnie brzuszek tzw. szóstkę weidera :) Bardzo spodobał mi się ten pomysł, więc i ja postanowiłam dokonać tego wielkiego czynu :D Za mną już 2 dzień treningu, ufff.... powiem szczerze, że nie wiem czy dotrwam, ale mam motywacje :) Jest to zadanie dla cierpliwych jak i wytrwałych ludzi z samozaparciem :) Trening trwa 42 dni, jak już osiągnę zadowalający efekt być może się pochwale :)
Dzisiaj chciałam Wam pokazać małą część mojej ulubionej biżuterii, mam jej sporo, ale jak to każda kobieta mam swoje ulubione rzeczy, które zakładam najchętniej :)
Zdjęcia powyżej:  u góry - mój ulubiony ze wszystkich pierścionek, noszę go bardzo często, świetnie wygląda na dłoni. Na dole - obrączka z pięcioma kryształkami, pasuje na każdą okazję, praktyczna.
Wszystkie z nich to srebro.
Kolejne:
Drugą i ostatnia dziś rzeczą są moje ulubione okulary typu Ray Ban. Pasują do niemal każdego typu twarzy, niesamowicie praktyczne, ale nieco kosztowne...Kolejna część pokazu biżuterii za kilka dni na blogu.
               Na koniec zapraszam do "śledzenia" mojego bloga, dodając go do witryny obserwowanych :)
               Pozdrawiam. Ciao :)

2 komentarze: